Zveme Vás do Klubu přátel Open fieldu!

Open field je otevřené pole možností. Naší hlavní náplní je sice tanec, ale také všechno, co s ním souvisí - hudba, poezie, kaligrafie, filosofie, rituály, cestování, fotografování. Naše motto je "Tancem a umění k univerzální pravdě".

Zaregistrujte se a budeme Vás informovat o našich připravovaných aktivitách. Zde najdete možnost uplatnit svoje dovednosti - více v "Chcete nás podpořit". Můžete najít přátele a spřízněné duše, budete moci sdílet společné zájmy a podílet se na smysluplných projektech.

Chcete podpořit naši činnost?

  • nejvíce nás podpoříte návštěvou našich vystoupení, přednášek, koncertů, účastí na našich workshopech. Napište nám, jak jste byli spokojeni a co byste dále rádi viděli, slyšeli, vyzkoušeli. Zaregistrujte se do Klubu přátel Open fieldu a budete pravidelně informováni o našich aktivitách.
  • pomozte nám s propagací našich akcí - přeposílejte naše pozvánky dále, umístěte na vaše stránky odkaz /banner na Open field, pište o nás, doporučte nám, kam umístit info o akcích, nebo tam sami pozvánky umístěte... 
  • chcete pomáhat více a baví Vás organizační práce? Nabídněte nám např. výhodný pronájem sálu nebo pomoc při distribuci letáků, zprostředkujte nám zajímavé kontakty...možností je spousta. Kontaktujte nás, domluvíme se.
  • chcete-li, podpořte nás finančním příspěvkem na účet 666099/5500 vedený u Raiffeisen Banky. Můžete určit, na jakou akci chcete přispět. Chcete-li se stát naším sponzorem kontaktujte nás.
  • umíte dobře anglicky? Nabídněte nám pomoc s překlady textů do angličtiny..